Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Zawadka Osiecka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Samoklęski

Samoklęski(Zawadka Osiecka + 3 km)

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w Samoklęskach ( gm. Osiek Jasielski ) - w odległości 17 km od Jasła i 30 km od Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bielanka

Bielanka(Zawadka Osiecka + 25 km)

639 000 zł256,29 m² 2 493,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 639000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku jednorodzinnego, wolnostojącego, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Uście Gorlickie

Uście Gorlickie(Zawadka Osiecka + 25 km)

2 359 000 zł122,20 m² 19 304,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 825 m²

W naszej ofercie przedstawiamy klimatyczną nieruchomość do zamieszkania wśród zieleni z możliwością prowadzenia agroturystyki w rytmie slow. To gotowy, sprawdzony model życia + dochodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gorzyce

Gorzyce(Zawadka Osiecka + 6 km)

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej wsi Gorzyce w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim. To miejsce, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Biecz

Biecz(Zawadka Osiecka + 18 km)

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący drewniany dom o powierzchni 70 m2, położony w miejscowości Biecz (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Biecz). Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kobylanka

Kobylanka(Zawadka Osiecka + 18 km)

310 000 zł75 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:855 m²

Urokliwy budynek mieszkalny zapraszamy (projekt Dom w Krokusach) Mam przyjemność zaprezentować Państwu budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 75 m2. Nieruchomość ta stanowi budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Toki

Toki(Zawadka Osiecka + 7 km)

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż oferuję drewniany dom o powierzchni ok. 80 m plus poddasze do adaptacji, położony w malowniczej miejscowości Toki, w gminie Nowy Żmigród, powiat Jasło. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zielona

Dukla(Zawadka Osiecka + 19 km)

299 000 zł103 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom murowany położony w samym centrum Dukli, usytuowany na działce o powierzchni 4,29 ar. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zagórzany

Zagórzany(Zawadka Osiecka + 23 km)

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż pięknie położony dom w stanie częściowo wykończonym (w garażu kafle i pomalowane ściany, wszędzie wykonano gładzie, na parterze wykończona łazienka, gres na łazienkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Jasło

Jasło(Zawadka Osiecka + 13 km)

875 000 zł225 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Jaśle - 1 km od centrum Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni 225 m, usytuowanego zaledwie 1 kilometr od serca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zawadka Osiecka

Zawadka Osiecka,podkarpackie

899 000 zł186 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 246 m²

>Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość w Zawadce Osieckiej, w gminie Osiek Jasielski, powiat jasielski, na Podkarpaciu. Dom o powierzchni użytkowej 186 m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij